[lt;]meta name=[quot;]enamad[quot;] content=[quot;]913058[quot;]/[gt;]
[Part_Header]

اخبار روابط عمومی

25مرداد کتاب طب رزم از صحنه نبرد تا بیمارستان حاصل تجربه خدمت رسانی به بیش از 7هزار مجروح جنگی منتشر شد
  • 813
  • .
  • .

خلاصه متن : کتاب طب رزم از صحنه نبرد تا بیمارستان به نویسندگی دکتر حمیدرضا جوادزاده متخصص طب رزم و معاون آموزش بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) به تازگی چاپ و منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، کتاب "طب رزم از صحنه نبرد تا بیمارستان" به نویسندگی دکتر حمیدرضا جوادزاده متخصص طب رزم و معاون آموزش بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) به تازگی چاپ و منتشر شد که این اثر به بیان تجارب ارزشمند او و همکارانش در عرصه مدیریت مجروحین جنگی در میدان جنگ می پردازد.
این کتاب بر اساس خدمت رسانی به بیش از 7هزار مجروح جنگی و حاصل سالها خدمت رسانی در جبهه مقاومت و مطالب آن مکانیزم آسیب های جنگی، تریاژ مصدومین، شناخت مناطق جنگی از لحاظ آب و هوا، پست امداد، تجهیزات مورد نیاز امدادی در صحنه نبرد، سوختگی، مدیریت زخم و انتقال مصدومین می باشد.
در پایان هر فصل این کتاب مخاطب می تواند با اسکن QRcode درج شده فیلم آموزشی مرتبط با آن فصل را مشاهده کند. علاوه بر آن پشت جلد کتاب نیز حاوی یک QRcode است که مختص عینک واقعیت مجازی می باشد و مخاطب با استفاده از آن می تواند خود را در اتاق عمل بیمارستان و بر بالین یک مجروح جنگی ببیند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
1397/5/3 چهارشنبه
میدان ونک خیابان ملاصدرا بعد از شیخ بهایی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) ۸۱۲۶۱-۸۸۰۵۰۴۳۵-۸۸۰۵۰۴۳۶

EN

ساختار

لینک های مرتبط

خدمات فناوری

تماس با ما