شورای مدیران

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۲ کد خبر : ۳۸۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۸۶
شورای مدیران
شورای مدیران

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بقیه ا...الاعظم (عج)

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام اله مجید آغاز گردید. در ابتدا آقای دکتر تقی‌پور ریاست محترم بیمارستان تأکید جدی بر آماده بودن تمامی مدیریت‌ها و بخش‌ها و واحدها برای اعتبار بخشی سال 95 را یاد آور شدند و از همه مدیران خواستند که همکاری و تعامل با یکدیگر را برای انجام ممیزی داخلی و آماده شدن برای ارزیابی توسط وزارت بهداشت داشته باشند.

در ادامه مدیران محترم مهندسی ، دارو و تجهیزات پزشکی، بلوک زایمان گزارش میزان آمادگی برای انجام ارزیابی  را  ارائه نمودند و در پایان جمع بندی گزارشات و آمادگی بخش‌های ذکر شده آقای مهندس امینی از همه واحدهای پشتیبانی خواستند تا همانند مهندسی پزشکی تمامی مستندات مورد نیاز بخش‌ها را در یک فولدر تحویل دفتر اعتبار بخشی نمایند تا در دکستاپ همه سیستم‌های بخش‌ها قرار داده شود و مسئول واحدها و بخش نحوه استفاده از مستندات را به همه کارکنان بخش‌ها آموزش دهد.

سپس آقای دکتر امیری در خصوص جلسه با پزشکان بیان نمودند که روز پنجشنبه هفته جاری با پزشکان و رؤسای بخش‌ها جلسه اعتبار بخشی خواهند داشت و تمامی استانداردهای پزشکی را در جلسه طرح و در خصوص میزان آمادگی رهنمودهایی را ارائه خواهند نمود .

درج توسط : موسی انگورانی

 

 


نظر شما :