برگزاری نهمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏

۰۳ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۰ کد خبر : ۱۲۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۳۴
نهمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏ برگزار شد.
برگزاری نهمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) : نهمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان زحمتکش پرستاری با حضور دکتر علیرضا جلالی رئیس،شهیدی فر مدیر اداره خدمات پرستاری ،سوپروایزرها و سرپرستاران بخش ها در مورخ یازدهم بهمن ماه سال جاری در سالن امام علی (ع) برگزار شد.

دکتر علیرضا جلالی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س) ،روز پرستاران افزود: )، پرستار همه عاطفه ها و همه ستاره های درخشان ایمان و عفّت و پرستار همه ارزش های زخم دیده در تاریخ شیعه را به همه پرستاران و منادیان انسانیّت و ایمان تبریک می گوییم؛ به همه پرستارانی که از پس ابر حیا و عفّت، باران عاطفه باریدند و به نور ایمان درونشان گرمای زندگی در کالبد جامعه جاری کردند ،پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا. پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار نیست؛ فقط نگاهبانی از مرز حیات بیمار نیست؛ بلکه دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار؛ وزش نسیم محبت است و جاری کردن زلال امیدواری در بدن خسته بیمار؛ پرستاری حفظ جان بیمار است و تقویت روح او؛ درمان زخم های بیمار است و مرهم نهادن بر زخم های درون او. پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی. برای همین است که پرستاری هنر است و تخصص.

در ادامه سوپروایزرها ضمن تشکر از رئیس بیمارستان در خصوص ارتباط مستقیم ،به بیان مشکلات در حیطه پرستاری پرداختند.

رئیس بیمارستان در ادامه گفت: بحث ممیزی کار بسیار سختی است و می بایست طبق قوانین وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی کشور صورت پذیرفته و این سنجه ها ،سنجه های ما نبوده و تماما" از وزارت مطبوع اعلام گردیده و سنجیده می شود.

در ادامه دکتر افزود :رده بندی که پس از چندین جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت به شرح انتخاب اول ،دوم و سوم در سه گروه درمانی،پاراکلینیکی و اداری خواهد بود.

ما اولین جلسه خود را با کارکنان زحمتکش خدمات برگزار کردیم زیرا آنها نیاز به این جلسه داشتند و در نهایت تصمیمات خوبی که منجر به گرفتن کارانه برای این قشر زحمتکش شد و در نظر داریم در آینده نزدیک این عزیزان را از شرکتی به خرید خدمت تبدیل کنیم.

دکتر علیرضا جلالی  نظام تشویقات را بسیار مهم خواند و افزود من به دنبال عملیاتی کردن این نظام در بیمارستان هستم.

شهیدی فر نیز در انتها در خصوص شیفت ها،فرمول کارانه،قانون بهره وری پرستاری توضیحات لازم را ارائه کرد.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار: پیام احمدی کاشانی


نظر شما :