[Part_Header]

6آبانآموزش در پژوهش
  • 784
  • .
  • .

آموزش و توانمندسازی کارکنان یکی از ارکان پیشبرد سازمان با هدف تبدیل شدن به یک سازمان یادگیرنده خواهد بود. مبحث آموزش در پژوهش از اهمیت بالایی در سیاستگذاری علم و فناوری برخوردار بوده، بطوری که این مقوله در قالب سنجه‌های اعتباربخشی موسسه‌ای که نقش ارزیابی و اعتباردهی به موسسات علمی و دانشگاهی حوزه سلامت کشور را به عهده دارد، بعنوان یک آیتم مهم تبیین گردیده است. در همین راستا توانمندسازی کارکنان بیمارستان بطور عام و کارکنان معاونت پژوهش بطور خاص در حوزه مهارت‌های علمی و پژوهشی بعنوان یکی از سرفصل‌های انتظارات ریاست بیمارستان از معاون جدید پژوهش و فناوری در سال 1397 تعیین و ابلاغ گردید. در ادامه مطالب مربوط به دوره‌های توانمندسازی کارکنان پژوهش و سایر مطالب و لینکهای مفید در این زمینه بطور مستمر جهت بهره برداری محققین و دانشجویان عزیز بارگذاری خواهد شد.


*****


جزوه آموزش پروپوزال نویسی (جلسات توانمندسازی پرسنل معاونت پژوهش و فن آوری) : کلیک فرمایید

 
* کلیه جزوات آموزشی صرفا با ذکر نام منبع ، قابل استفاده عموم کاربران گرامی و نشر سند می باشد *+ سند در حوزه مطالعات کیفی :


*****
+ همیاران پژوهشی :
پژوهش کوششی است غالبا جمعی برای یافتن بهترین راه‌حل ممکن در جهت حل مشکلات سازمان. بمنظور توسعه خدمات و افزایش ضریب تاثیر مطالعات و پژوهش‌های سازمان در حل به‌هنگام مسائل سازمان معاونت پژوهش بیمارستان بقیه اله الاعظم (عج) در نظر دارد در کنار بهره‌گیری از توان تیم پژوهش‌ بیمارستان و قابلیت‌های علمی محققین مراکز تحقیقاتی و دانشکده‌های دانشگاه‌ از توان دانشی و خبرگی کارکنان بخش‌های مختلف بیمارستان نیز بعنوان همیاران پژوهش استفاده نماید. موضوعی که اهمیت این هدف را بیش از پیش نشان میدهد شناخت و اشراف این گروه و مواجهه مستقیم و همیشگی با چالش‌ها و مشکلات حوزه‌های تخصصی می‌باشد. لذا طرح تربیت "همیاران پژوهش" با هدف ارائه آموزش‌های کاربردی و ارتقای توانمند و قابلیت همکاران مختلف در بخش‌های مختلف بیمارستان برنامه‌ریزی و در حال اجرا می‌باشد. همکاران علاقه به این موضوع می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره‌ها با کارشناسان معاونت تماس حاصل نمایند.  
 
كلمات كليدي : پروپوزال نویسی , آموزش , پژوهش , جزوه , بیمارستان بقیه الله , روایی , پایایی , همیاران پژوهش
 
امتیاز دهی
 
 

میدان ونک خیابان ملاصدرا بعد از شیخ بهایی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) ۸۱۲۶۱-۸۸۰۵۰۴۳۵-۸۸۰۵۰۴۳۶

EN

ساختار

لینک های مرتبط

خدمات فناوری

تماس با ما