[Part_Header]

اخبار

4اسفندبرگزاری کارگاه « مقایسه استاندارد دارویی بخش اورژانس ویرایش پنجم و ششم »
  • 22057
  • .
  • .
  • منبع خبر : دکتر محمّد سعیدی ( داروساز بیمارستانی – سوپروایزر اعتباربخشی و ایمنی بیمار مدیریت دارو و لوازم پزشکی مصرفی )

هوالشافی

کارگاه « مقایسه استاندارد دارویی بخش اورژانس ویرایش پنجم و ششم » در تاریخ 27 بهمن ماه 1397 به دنبال ابلاغ دستورالعمل دارویی بخش اورژانس از جانب معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و در جهت مقایسه این ابلاغیه با ابلاغیه قبل و بیان تفاوت ها به همّت سوپروایزر اعتباربخشی و ایمنی بیمار مدیریت دارو و لوازم پزشکی مصرفی در داروخانه مرکزی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت بقیه الله الاعظم (عج) برگزار گردید .

در این کارگاه آموزشی ضمن مقایسه لیست داروهای کشو اول و دوم ترالی های احیا در دو ویرایش پنجم و ششم و بیان اختلافات آن ها با یکدیگر و در خصوص دلیل تغییرات رخ داده نیز توضیحاتی داده شد ( لازم به ذکر است که قبلا طی نشست علمی با جناب آقای دکتر حمیدرضا جواد زاده متخصص طب اورژانس در خصوص تغییرات رخ داده در این دو ویرایش ابهام زدایی صورت گرفته بود ) ، در ادامه داروهای پرخطر ترالی احیا در دو ویرایش پنجم و ششم مقایسه شد و لیبل های محل نگهداری دارو ها در ترالی با رعایت قوانین حاکم بر داروهای پرخطر جهت ویرایش ششم نیز رونمایی گردید . در ادامه اشتباهات و نواقص موجود در دستورالعمل دارویی بخش اورژانس ویرایش ششم و اصلاحات لازم در آن بیان گردید.

با تشکر از سرکار خانم سرکار خانم شکارچی ( سوپروایزر آموزشی بخش اورژانس ) و جناب آقای دکتر حمیدرضا جوادزاده ( متخصص طب اورژانس ، معاون آموزشی بیمارستان ) که از راهنمایی های ایشان در جهت اجرای هر چه بهتر این کارگاه آموزشی بهره مند شدیم .
 شما عزیزان می توانید در زیر فایل با کیفیت ( فرمت PDF ) مطالب آموزشی این کارگاه آموزشی را دریافت نمایید .

كلمات كليدي : بیمارستان , بیمارستان بقیه الله , کارگاه آموزشی , ترالی احیا , استاندارد دارویی بخش اورژانس , داروساز بیمارستانی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
میدان ونک خیابان ملاصدرا بعد از شیخ بهایی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) ۸۱۲۶۱-۸۸۰۵۰۴۳۵-۸۸۰۵۰۴۳۶

EN

ساختار

لینک های مرتبط

تماس با ماکلیه حقــوق این وبسایت بــرای بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) محفوظ می باشد